Na czym polega doradztwo biznesowe?

Konsulting biznesowy w Gdyni – dla kogo?

Nasza oferta jest skierowana do wszystkich przedsiębiorców z Gdyni i okolic. Szeroko pojęty konsulting biznesowy jest polecany zarówno małym i średnim, jak i dużym firmom. Stosowane metody analiz, modelowania procesów i rozwiązywania problemów sprawdzają się niezależnie od skali działania i branży, w której działa przedsiębiorstwo.

 

Wśród korzyści płynących z audytu organizacyjnego i doradztwa biznesowego można wymienić między innymi:

 

  • określenie unikalnych cech oferty i znalezienie dla firmy miejsca na rynku,

  • zwiększenie efektywności prowadzonych działań,

  • zwiększenie zysków i zmniejszenie kosztów,

  • optymalne wykorzystanie dostępnych zasobów,

  • znalezienie najlepszych metod i dróg rozwoju biznesu,

  • rozwiązanie wykrytych problemów i łatwiejsze pokonywanie przeszkód pojawiających się w przyszłości,

  • poprawa współpracy i relacji w zespole oraz zwiększenie zadowolenia pracowników.

 

Jesteś zainteresowany profesjonalnym wsparciem dla swojej organizacji? Zapraszam do kontaktu!

Doradztwo biznesowe (lub inaczej konsulting biznesowy) to zespół działań prowadzonych przez zewnętrznego eksperta, mających na celu poprawę funkcjonowania firmy w różnych aspektach. Mogą one obejmować np. audyt organizacyjny i opracowanie lub dostosowanie kultury organizacyjnej firmy albo modelowanie procesów biznesowych. Najczęściej konsulting biznesowy jest zalecany w momencie, w którym przedsiębiorstwo zmaga się z pewnymi problemami lub przeszkodami. Może być jednak również bardzo korzystny np. przy konieczności podjęcia ważnych decyzji strategicznych lub rozpoczęciu współpracy z inwestorem. Jest też polecany dla nowych firm, które dopiero zamierzają wkroczyć na rynek.

 

Może ponadto ułatwić przygotowanie do zmiany struktury właścicielskiej przedsiębiorstwa lub pracy nad strategicznym projektem czy zadaniem.

Doradztwo biznesowe w Gdyni oferowane przez naszą firmę to zestaw kompleksowych usług dostosowanych do indywidualnych uwarunkowań. Naszą specjalizacją jest rozpoznawanie i definiowanie problemów oraz proponowanie skutecznych rozwiązań wspierających rozwój!

Jeśli jesteś właścicielem firmy, na pewno wiesz, że utrzymanie stałego kursu na sukces nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać. Nawet wypracowane modele działania w pewnym momencie mogą przestać się sprawdzać, a problemy i wyzwania wynikające ze zmieniającego się otoczenia rynkowego piętrzyć.

 

Doradztwo biznesowe może być jednak znakomitym sposobem na naprowadzenie firmy na właściwą trajektorię, wybrnięcie z kłopotów i zwiększenie zysków. To bowiem możliwość skorzystania z profesjonalnego wsparcia doświadczonego eksperta, który spojrzy na działalność organizacji krytycznym okiem i pomoże zidentyfikować oraz pokonać problemy i zbudować mapę działań Firma Jacek Antczak Doradztwo Biznesowe ma swoją siedzibę w Gdyni i to właśnie w tym mieście w znacznej mierze skupia swoje działania. Jesteśmy blisko Ciebie i oferujemy kompleksowe usługi wspierające przedsiębiorstwa – niezależnie od stażu na rynku, wielkości czy branży!

Doradztwo oraz konsulting biznesowy w Gdyni

Dane kontaktowe

ul. Leśna 33, 81-549 Gdynia

NIP 583 259 38 23

Usługi

Blog

Menu

Newsletter

 

Napisze do Ciebie z pomysłem, jak możemy rozwinąć twój potencjał.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych 

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Doradztwo biznesowe Jacek Antczak

Zamawiam darmową konsultację

Doradztwo oraz konsulting biznesowy w Gdyni